Më të rejat

blog-grid

Përfundon pushimi dy javor dhe rrikthehen garat n...

blog-grid

Sulmuesi i ri i Shkëndijës ka marrë ftesë për...

blog-grid

Shkëndija përballet të shtunën me Shkupin në ...

Xhirot e ardhshme

No Matches Found.

Tabela

# Ekipi NL P
1Vardar2564
2Shkëndija2559
3Sileks2537
4Shkupi2534
5Rabotniçki2533
6Bregallnica2529
Të gjitha

Ndeshja e fundit

Fjala e z. Lazim Destani

VIDEO

VIDEO

Lojtarët & Stafi

SPONSOR GJENERAL

FURNIZUES - VESHJE SPORTIVE

ANTAR I